O mnie

Zapraszam do mojego świata.

Cześć, bardzo się cieszę że jesteś na mojej stronie, wierzę że znajdziesz tu interesujące Cię treści.

Na początek kilka słów o mnie. Jestem absolwentką Nauczycielskiego Kolegium Języka francuskiego i  Filologii Romańskiej na Uniwersytecie Warszawskiem. Jestem pasjonatką języka francuskiego z mocnym przygotowaniem merytorycznym. Ukończyłam Studia Podyplomowe w zakresie: Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Od lat pracuję z osobami w różnym wieku. Mam za sobą doświadczenie pracy z dziećmi w przedszkolach jako lektor języka francuskiego. Byłam również nauczycielem młodzieży i dorosłych. W listopadzie 2018 odkryłam Pozytywną Dyscyplinę i się w niej zakochałam. Od tamtego czasu uczestniczyłam w warsztatach stacjonarnych i online, brałam udział w webinariach, słuchałam podkastów wprowadzając Pozytywną Dyscyplinę do mojego życia, do mojej rodziny i do mojego serca.

Czym jest Pozytywna Dyscyplina dla mnie ?

Poznając Pozytywną Dyscyplinę rozpoczęłam jedną z najcudowniejszych przygód w moim życiu, która trwa do dziś i każdego dnia pozwala mi odkrywać nowe, cudowne, ważne dla mnie treści.

Dla mnie osobiście Pozytywna Dyscyplina to filozofia życia. To nie tylko nurt umożliwiający rodzicom wychowanie kompetentnych ludzi, to styl bycia pozwalający żyć w zgodzie i szacunku zarówno z drugą osobą jak i przede wszystkim z samym sobą.

Interesuję się samorozwojem, pochylam się nad priorytetami i wartościami życiowymi. Zastanawiam się w jakim miejscu jestem dziś i w jakim chciałabym pójść kierunku. Pozytywna Dyscyplina towarzyszy mi w codziennych czynnościach i wpływa na moje zachowania, pozwala odkrywać i poznawać drugą osobę, ale nie tak powierzchownie w pędzie i w biegu. Pozwala mi zatrzymać się tu i teraz, zadać sobie pytanie jakie kompetencję buduje u dziecka moja postawa, jakie wzbudza w nim emocje, do czego go zachęca, czego uczy. I czy to są te kompetencje na których mi zależy. Zresztą jeśli się tak głębiej pochylę nad tą kwestią, dotyczy to również relacji z dorosłymi. Szacunek do siebie samego, do drugiej osoby, do wymogów sytuacji, aspekty tak oczywiste i jednocześnie wymagające pewnej świadomości, wiedzy na temat tego o co tak naprawdę w życiu chodzi.

W wolnym czasie, gdy nie zgłębiam tajników Pozytywnej Dyscypliny lubię usiąść na balkonie z kubkiem gorącej herbaty i obserwować świat. To mój sposób na relaks.

Opinie klientów.

Kasia, to 100% profesjonalizmu i pasji. Polecam wszystkim rodzicom spotkanie z tą niezwykłą edukatorką Pozytywnej Dyscypliny.
Warsztaty Pozytywnej Dyscypliny dają dużo możliwości pracy z dzieckiem, konkretne narzędzia na konkretne wyzwanie. Polecam warsztaty z Kasią.
Zajęcia prowadzone przez Kasię są merytoryczne, odbywają się w bardzo przyjaznej, nie oceniającej i pełnej energii atmosferze.
Przewiń do góry