Referencje

Moi kursanci mówią:

Warsztaty u Kasi to była naprawdę dobra decyzja. Wielkie WOW od pierwszego spotkania! Kasia jest bardzo pozytywna, otwarta i pełna energii a przy tym bardzo prawdziwa. Prowadzi zajęcia tak, że czujesz się „na właściwym miejscu”. Uważnie słucha i podsuwa rozwiązania, proponuje to co działało u niej lub odsyła do innych narzędzi. Indywidualne podejście 100%! Wiedzę przekazuje w sposób przystępny opierając się na przykładach z życia, sucha teoria to nie u Kasi 😉 .Pozytywna dyscyplina działa i pozwala cieszyć się nie tylko macierzyństwem ale też wszystkimi innymi relacjami: małżeńską, przyjacielską, rodzinnymi… Dzięki Kasi już wiem, że uprzejmość i stanowczość nie tylko się nie wykluczają ale wręcz idą w parze. A błędy nie są porażką tylko wspaniałą okazją do nauki. Nie tylko dla dzieci ale też i dla mnie. Bardzo ważna dla mnie w warsztatach u Kasi jest też atmosfera, w której można i aż chce się dzielić własnymi doświadczeniami , mogąc jednocześnie czerpać z doświadczeń innych mam.
Asia
MAMA CZWÓRECZKI
Kasia jest bardzo wyrozumiałą i otwartą na potrzeby uczestników prowadzącą. Uczestniczyłam w warsztatach PD wraz z roczną córką i stworzone warunki przez Kasię dawały mi możliwości na aktywny udział w zajęciach, jak i na swobodną opiekę nad dzieckiem. Na naszych spotkaniach nie zabrakło teorii połączanej z ćwiczeniami, konkretnych przykładów „z życia wziętych” (także w oparciu o doświadczenia prowadzącej) oraz przestrzeni na szukanie rozwiązań do aktualnie pojawiających się trudności wychowawczych uczestników.
Aneta
mama Basi
Dzięki Kasi pozytywna dyscyplina kojarzy mi się naprawdę pozytywnie.
Na zajęciach poruszyliśmy szereg ważnych zagadnień, dających bardzo dużo do myślenia. Najbardziej przypadło mi do gustu danie sobie i dziecku przestrzeni
do popełniania błędów i uczeniu się na nich
poprzez wspólne rozwiązywanie problemów,
zadawaniu pełnych ciekawości pytań i zaakceptowaniu naszej różnorodności. Zajęcia prowadzone przez Kasię są merytoryczne,
odbywają się w bardzo przyjaznej,
nie oceniającej i pełnej energii atmosferze.
Dorota
mama 2 letniej Hani
Kasia, to 100% profesjonalizmu i pasji. Polecam wszystkim rodzicom spotkanie z tą niezwykłą edukatorką Pozytywnej Dyscypliny.
Agnieszka Kaczmarska
Trenerka rozwoju osobistego i biznesu
Warsztaty Pozytywnej Dyscypliny dają dużo możliwości pracy z dzieckiem, konkretne narzędzia na konkretne wyzwanie. Polecam warsztaty z Kasią.
Anika Wodorowska
mama gracjana i igora, Coach relacji
Warsztaty z Kasią były dla mnie dużą inspiracją. Wprowadziłam do naszego życia rodzinnego narzędzia pozytywnej dyscypliny i codzienność stała się trochę łatwiejsza. Jest mniej złych emocji, stresu, wydawania poleceń, za to mamy więcej przestrzeni na rozmowę i przede wszystkim na relacje. Cieszę się, że dużo rozmawialiśmy na warsztatach o tym, by być jednocześnie STANOWCZYM I UPRZEJMYM.
Wcześniej miałam wrażenie, że jedno wyklucza drugie.
Kasia wiele razy pyta, "czy chcesz mieć rację, czy relacje?" i to jest bardzo ważne pytanie.
Pozwala ono znaleźć odpowiednią perspektywę dla działań.
Nauczyłam się odpuszczać, wtedy kiedy jest to możliwe i praktykować wdzięczność.
Kasia jest cudownym nauczycielem.
Przedstawia warstwę merytoryczną pozytywnej dyscypliny i jednocześnie dzieli się swoim doświadczeniem, co bardzo pomaga.
Mogę uczciwie powiedzieć, że są to najlepsze warsztaty na jakich byłam.
Dostałam bardzo dużo wiedzy, przekazanej w miłej, przyjacielskiej atmosferze.
Czekam na następne warsztaty, najlepiej o pozytywnej dyscyplinie w małżeństwie 🙂
Iwona
mama 3 letniego chłopca
 
Na warsztatach Kasia zaraża entuzjazmem i energią.
Nie szczędzi przykładów z własnego życia i swoich doświadczeń jako mamy dwójki dzieci.

Dba o to, aby wszyscy uczestnicy czuli się zaopiekowani i wysłuchani, a jednocześnie z każdych zajęć wyszli z dużą dawką wiedzy i motywacji. Warto skorzystać z warsztatów z Kasią i przekonać się, że drobne, stopniowe zmiany w życiu rodzinnym mogą przełożyć się na ogromne (pozytywne!) różnice w jakości relacji.
 
Polecam zajęcia z Pozytywnej Dyscypliny wszystkim rodzicom, którzy szukają swojej drogi i są zainteresowani rozwojem osobistym.
 
Asia, mama Janeczki

WYWIAD  przeczytaj wywiad ze mną. Zapraszam serdecznie. 

Przewiń do góry